DANIŞMANLIK

Güvenlik Personeli Denetimi:

Kurumların bünyesinde bulunan Özel Güvenlik personellerinin belirli ve belirsiz zamanlarda çeşitli senaryolara göre denetlenmesidir. Denetimler, kurumun kalite politikaları, güvenlik kanunu ve şirketimizin tecrübelerinden oluşan prosedürlere göre yapılmaktadır.

Risk Analizi ve Yönetimi:

Tesis saha ve bölgenin güvenlik risklerinin, bu risklerin ölçeklerinin ve tedbir alınması gereken alanların belirlenmesidir. Ayrıca tamamen bertaraf edilemeyecek veya önceden tedbir alınamayacak risklerin yönetimi de önemlidir.

Acil Durum Değerlendirmesi:

Bina ve tesislerde; insan, doğa, bölge ve yapısal kaynaklı olup, hemen müdahale gerektiren ve beklenmeyen olaydır. İşletmelere özgü acil durum planları oluşturulmakla beraber, acil durum planları olan işletmelerin ise; bu planlar incelenerek, gerekiyorsa revizyonları yapılması ve çeşitli senaryolarla işlevliği ölçülmesi önemlidir.

Sosyo-Kültürel, Politik, Ekonomik Risk Analizi:

Yatırım yapılan bölgelerde yaşayan insanlar; sosyal, kültürel, politik ve ekonomik nedenlere bağlı olarak sorunlar yaratabilmektedirler. Bu sorunlar nedeniyle yatırımlar olumsuz yönde etkilenmektedir. Öncelikle yatırım, plan aşamasındayken bölgenin risk profili çıkartılması önemlidir. Yatırım yapılmış ve sorunlar ortaya çıkmış ise; sorunların kaynağının tespiti ve çözüm yollarının bulunması, potansiyel risklere karşı önleyici politikalar belirlenmesi ve riskin doğru yönetimi önemli olmaktadır.

Kareografi Danışmanlığı

Şirketimiz, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile; Polisiye, Askeri, Macera gibi türlerde; Film, dizi, klip, reklam filmi, teaser, fragman ve özel organizasyonlara ait tüm dövüş ve savaş sahneleri için koreografilerin hazırlanmasında, danışmanlık hizmeti verilmektedir.