EĞİTİM

V.I.P Yakın Koruma / Savunma Eğitimleri

Yakın korumanın kapsamı çeşitlilik gösterdiğinden kişiye özel çözüm gerekmektedir. Yakın koruma eğitimi alacak elemanlar, koruyacakları şahsın risk profiline uygun eğitilmektedirler.

V.I.P ve Eskort Araç Sürüş Eğitimleri

Kontrol kayıplarının üstesinden gelebileceği teknikleri göstermek, araçlarının dinamikleri ışığında daha performanslı ve güvenli araç kullanma tekniklerini aktarmak, taktik sürücülük teknikleri konusunda becerilerini geliştirmektir.

Güvenlik Bilinci Eğitimi

Bireyler, yaşamlarını güven ve huzur içerisinde sürdürebilmek için güvenliklerini tehdit edebilecek bir olay yaşamadan önce, tehlikeye yol açabilecek durumları ortadan kaldıracak önlemleri almaya çalışmalıdırlar. Bu durum ancak güvenlik bilincinin geliştirilmesi ve kişinin kendi hayatını ve yaşadığı çevredeki riskleri dikkate alarak düzenlenmesi ile sağlanabilir.

Oyuncu Eğitimi

Sahne gösteriminde beklenen performansı sağlamak için; Oyuncuları sahneye hazırlama, fiziki beceri ve kondisyona yönelik antrenmanlar, koreografiye dayalı dövüş, operasyon, savaş taktikleri ve aksesuarlara göre birebir eğitim seansları planlanır.