HAKKIMIZDA

1999 yılından itibaren kurmuş olduğumuz şirketler ve iştiraklerimizle; Özel Güvenlik, VIP Koruma, VIP Koruma Eğitimi, Güvenlik Danışmanlığı, Risk Analizi-Risk Yönetimi, Bilgi Toplama-Değerlendirme, Elektronik Güvenlik ve Alarm İzleme alanlarında faaliyet yürütüyoruz.

Şirketlerimizle; ev ve işyeri güvenliğinden, kamu kurumları ve büyük sanayi tesislerine kadar bütüncül güvenlik çözümleri sunarak rakiplerimize karşı fark yaratıyoruz.    Uzman ekiplerimiz ve teknolojik altyapımızla; hizmet süreci ve satış sonrası memnuniyeti ön plana çıkararak, müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını 7/24 kesintisiz sağlamak için çalışıyoruz.


Vizyonumuz:
Faaliyet gösterdiğimiz sektörler ile ilgili olarak; ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet kalitesinde norm oluşturan lider bir şirket olmak.


Misyonumuz:
Gerek kamu gerekse özel kuruluşların güvenlik ihtiyaçları için konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlar la donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş güvenlik uzmanlarıyla hizmet sağlamak.


Bunu yaparken de; yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip kişilerle çalışmak.

Referanslarımızı Görmek için tıklayınız.